Jak nakupovat

1. Zboží v E-shopu je řazeno do hlavních kategorií se společnou tématikou. Kromě základního schématu na levé straně je zástupce jednotlivých skupin zobrazen ve středovém okně. Po rozkliknutí hlavní skupiny se objeví podskupina a následně konečný výrobek. Tento lze zvětšit na maximum.
2. Kliknutím na ikonu vložit vyberte žádaný výrobek. Počet kusů můžete změnit. Vpravo pod nápisem košík se zobrazuje Váš celkový nákup.
3. Pokud je Váš nákup ukončen klikněte na ikonu přejít k objednávce. Zde se Vám objeví ještě jednou rekapitulace objednávky. Zde ještě můžete měnit počet kusů případně zrušit položky. Kliknutím na ikonu přepočítat vytvoříte konečný nákup.
4. Věnujte prosím zvláštní pozornost vyplnění dodací adresy a údajům o přepravě. Pokud je fakturační adresa shodná s dodací, stačí zaškrtnout shodné s dodací. Po vyplnění údajů klikněte na ikonu vytvořit objednávku.
5. Následně Vám bude zaslán e - mail potvrzující přijetí objednávky a tato bude dána k vyřízení.
6. Jakmile bude objednávka expedována, bude Vám toto sděleno druhým e-mailem. Zde budou veškeré údaje týkající se zásilky a přepravy.
 
 
Webdesign a tvorba webových stránek Brno